Powstaje pierwsze forum dyskusyjne o fotowoltaice!

Dzień dobry,
witam serdecznie!

Kochani, temat własnej produkcji prądu, fotowoltaiki off-grid tak mnie wciągnął że postanowiłem uruchomić swój kanał na YouTube – @fotovolty gdzie postanowiłem podzielić się z Państwem budową swojej instalacji fotowoltaicznej off-grid. W niedługim czasie kanał zyskał całkiem sporą popularność bo aż 1 tys. stałych widzów. Dlatego też okazało się że ten temat jest dosyć popularny 🙂

Postanowiłem uruchomić pierwsze forum dyskusyjne dotyczące fotowoltaiki off-grid, ale również będzie poruszać tematy pokrewne związane z OZE czy też ogrzewaniem domu, wody, jak również w przyszłości zajmiemy się pompami ciepła i klimatyzacją.

W pierwszej kolejności zapraszam do zadawania pytań jeżeli macie jakieś wątpliwości przy budowie własnej instalacji, chętnie odpowiem i podzielę się swoją wiedzą / doświadczeniem. Mam nadzieję że w już niebawem dołączą do naszego grona nowe osoby, które posiadają ogrom wiedzy na ten temat.

Zapraszam do tworzenia społeczności, rozwijania swoich umiejętności – pasji a jednocześnie oszczędności na rachunkach za prąd! Dołącz do nas!